piątek, grudnia 16, 2005

13 Wypaśnych telefonów sprawnych na czesci

Witam mam do sprzedania 13 Wypaśnych telefonów sprawnych na czesci i do małej naprawy!Opisze je teraz co i jak i co o niech wiem!
1: To motorola E398!!!Telefon niezałancza sie! do telefonu jest wszystko pudlo papiery ladowarka bateria karta pamieci karta flash słuchawki! telefon niema 2 srubek i ma peknietą szybke reszta jest w bdb stanie!
2: To nokia 9210 zwana communicator tel niema zasiegu ma pękniety zawias i obraz na duzym wyświetlaczu przesuniety okolo 2cm w prawo!Moim zdaniem wina softu!Do telefonu jest tylko bateria!Tylko tyle wiem o tym telefonie!
3: To motorola T192 telefon niezałancza sie ma zbity wyświetlacz jest do niego bateria i ładowarka!
4: To motorola T192 telefon załancza sie wszystko działa oprucz tego ze wyswietlacz nic niepokazuje! jest do niego bateria i ładowarka!
5: To siemens c35i tel czasami jak sie go postuka to sie załancza i działa w 100% czasami załancza sie i niema zasiegu a czasami sie nizeałancza...!Jest do niego bateria!
6: To panasonik DG67 telefon działa normalnie da sie dzwonic itp. niedziała tylko dzwiek wogule ani w słuchawce ani dzwonki!Jest do niego pudło bateria ładowarka!
7: To panasonik DG67 telefon niezałancza sie! Ma baterie i ładowarke!
8: To panasonik DG67 telefon niema wyświetlacza bateri i niezałancza sie!
9: Siemens SL45i telefon sprawny niedziałaja boczne klawisze poniewaz urwala sie tasiemka!reszta ok! jest niego pudło ładowarka stacja dokujaca kabel ładowarka bateria pudło znaczy wszystko prucz karty MCC!
10: To siemens SL45i tel niema wyswietlacza tasiemka od bocznych klawiszy oderwana co widac tel jest rozwalony caly ale sie załancza niewiem czy dziala wszystko bo niema wyświetlacza! Jest do niego pudło bateria ładowarka!
11: To Sagem 3020 tel niezałancza sie jest do niego pudło i bateria!
12: To Mitsubishi m21i chyba tak pisze na obudowie! fon niema wyświetlacza! jest bateria ale rozładowana niemam ładowarki i niemam jak sprawdzic wiec niewiem czy sie załancza!
13: to Philips działa niby wszystko ale jak sie przycisnie jakis klawisz gasna diody! jest bateria i ladowarka
I do tego dodaje jeszcze jakies czesci baterie do noki kabelki i wogule jakies badziewia!:P Uwaga telefony sprzedaje jako uszkodzone to chyba jasne! Niechce zwrotów ani negatywa kupujesz na własen ryzyko niewiem nic o wadach dodatkowych napisałem to co o nich wiem!Jesli niechcesz nielicytuj!Tylko przedpłata na konto!Niewysyłam za pobraniem!Prosze składac oferty!Acha i jeszcze jedno zastrzegam sobie zakonczenie aukcji przed czasem jesli cene bedzie zbyt niska! Porsze licytowac tyle ile jestescie w stanie dac za to,a nie jak najmniej! Pozdrawiam i Zycze Miłej licytacji