środa, kwietnia 26, 2006

STYCZNIK, TERMIK, WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY KĄPLET

Proszę też nie wpisywać na przelewie moich numerów telefonów zamiast numeru konta i nie pisać mi potem że numer jest za krótki lub nieprawidłowy. Niestety ale takie przypadki ciągle się powtarzają pomimo że dane konta są podane w sposób czytelny, dlatego zwracam na to uwagę.
STAN DOBRY SPRAWNE ZABLOMBOWANE SZKŁO POSIADA LITRARZ ZNACZONY CZERWONYMI KRESKAMI ,KRESKI SŁABO WIDOCZNE .NA BLABIE WIDNIEJE [napis] DR 7.
Nie jestem zadowolona z towaru. Mimo próśb nie chciał dokonania zwrotu towaru i pieniedzy.

2 Comments:

Anonymous Anonimowy said...

to znowu ja. tym razem umarłam czytając. Aukcja numer 100399762:
Pomyśl sobie jak seksownie będzie wyglądała Twoja Kobieta w tym szałowym kompleciku. Księżyc będzie niczym w porównaniu z jej blaskiem.
Zestaw składa się z bajecznej koszulki nocnej i wspaniałych stringów.
Komplet ten jest uniwersalny, ponieważ wykonany został z bardzo elastycznego przeźroczystego materiału. Posiada regulowane ramiączka, a także zmysłowe rozcięcia po bokach. Wszystkie uroki Twojej afrodyty dodatkowo podkreślają i prześlicznie uwydatnią zmysłowe wzorki ozdobione w brokat. Strój w sam raz na upojne noceeeeeeeeeeee;)
Rozmiar uniwersalny od S do L.
----
pa
sil

czwartek, kwietnia 27, 2006 3:38:00 PM  
Anonymous Anonimowy said...

aukcja nr 100049757:
Lubisz luksus, elegancję i poczucie bycia piękną??? - właśnie tą atmosferę wzbudzi w Tobie jedyna i niepowtarzalna koszulka nocna od LINGERIE CACIQUE. W niej poczujesz się wyjątkowo i jeszcze bardziej będziesz wyjątkowa dla Pana, który będzie mógł oglądnąć Twój wdzięk.
Intensywny kolor ecrui łączony z efektownie wyszywanym delikatną nitką w tym samym kolorze dekoltem będzie stanowił idealny, a jednocześnie sexowny kontrast. Przy tym te cztery guziczki - ach... co za wygląd...>

sil

czwartek, kwietnia 27, 2006 3:48:00 PM  

Prześlij komentarz

<< Home